Login olunuz.


Forum Yönetimi

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

UltraSurf 9.9 la Yasak Sitelere Hızlıca Girmek (Youtube v.s)

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

UltraSurf ile yasak sitelere girmek
UltraSurf 9.9′u sisteminize kurmanıza gerek yok. Direkt olarak .exe dosyasıyla çalışan yazılım, Windows saatinin hemen üzerinde bir kilit işaretiyle çalışır durumda bulunur ve böylelikle bu programcığın aktif ya da pasif olduğunu anlayabilirsiniz. Yazılım içerisinde herhangi bir ayar yapmanıza da gerek yok, girilen herhangi bir sitede bu araç sayesinde sorunsuz sörf yapabiliyorsunuz.
Ancak UltraSurf sadece Internet Explorer altında çalışıyor. Yani Mozilla Firefox ya da Opera kullanıcıları bu araçtan verim alamayacak.
Başka hiçbir ekstra yazılım kurmaksızın ve alternatif sitelerle uğraşmadan bu yazılımla erişim engeli konmuş sitelere kolayca girebilirsiniz.
Bu ufak yazılım ile Telekom tarafından girilmesi engellenen tüm sitelere (youtube v.s), sosyal ağlara, yazılımlarla veya admistrator tarafından yasaklanmış web sayfalarına ve Milli Eğitim Bakanlığının sağladığı internet bağlantısı üzerinden girilemeyen her internet sitesine kolaylıkla ve hızlı bir şekilde girebilirsiniz.
Ayrıca yazılım şifreleme özelliği sayesinde büyük ölçüde güvenliğinizi sağlıyor ve kullanım sonrasında çerezleri (cookie) silebilmeniz için size seçenek sunuyor.


rapidshare.com ULTRA.SURF.9.9.Full.Turkce.exe

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz